Kurumsal

Yeni Site Kur, Ankara merkezli bir web tasarım firmasıdır. Firmamız güçlü ekibi ve altyapısı ile müşterilerimizin kaliteli ve uygun fiyatlı internet sitelerine sahip olmayı amaçlamaktadır. Bu sebeple üç farklı internet sitesi paketi ile kredi kartınız ile peşin fiyatına 6 taksite kadar ödeme yaparak bir gün içerisinde web sitenize sahip olabilirsiniz. 

Aldığınız paketlerden herhangi biri ile birlikte alan adı (domain), hosting, veritabanı, yedekleme hizmeti, tasarım ve yazılım dahil bütün hizmetler bizim tarafımızdan aktif edilerek size teslim edilmektedir. 

Siteniz 24 Saatte Yayında

Yapılması için haftalar hatta bazen aylar gerektiren internet siteleri için gerekli bütün altyapıyı önceden hazırlıyor ve paketlerimizden herhangi birini satın aldıktan sonra bize gerekli bilgileri (Kurumsal bilgiler, ürün ya da hizmetler, fotoğraflar v.b.) bize yolladığınızda sitenizi 24 saat içerisinde yayına alıyoruz. Böylece hem paradan, hem de zamandan tasarruf etmenizi sağlıyoruz.

0850 241 92 50 telefon numarası ve info@yenisitekur.com e-posta adresi ile 7/24 teknik destek alabilir ve satış öncesi bilgi isteyebilirsiniz. Siteniz yayına alınmadan önce ve alındıktan sonra daima yanınızda olduğumuzu lütfen unutmayın.